Ius est ars boni et aequi

Prawo jest sztuką stosowania tego, co dobre i słuszne

Zadzwoń

+48 500 088 866

Szanowni Państwo,

Od prawie 12 lat  najpierw jako aplikant, później jako samodzielny adwokat wraz z moim zespołem, w skład, którego wchodzi trzech aplikantów i kancelariami współpracującymi – zajmujemy się sprawami cywilnymi, karnymi, gospodarczymi oraz rodzinnymi.

Codzienna praktyka, począwszy od najprostszych spraw w Sądach Rejonowych, poprzez skomplikowane procesy w Sądach Okręgowych, jak również w Sądach Apelacyjnych i Sądzie Najwyższym, nauczyły nas z jednej strony pokory, z drugiej dały przede wszystkim wiele doświadczeń, które wykorzystujemy w codziennej pracy.

Doświadczenia wynikające z przebiegu kilkuset zakończonych postępowań, w których występowaliśmy, prowadzi do głębokiego przekonania, że każda sprawa jest inna, bo za każdą z nich stoi inny człowiek, często dziecko i jego los. Zaufało nam już kilkuset klientów. Wierzymy, że nie zrobili tego bez powodu.

Zespół Kancelarii oferuje pomoc dostosowaną do potrzeb klienta, dyskrecję, zaufanie, bieżący kontakt z adwokatem  – stosownie do potrzeb.

Przez ostatnie 8 lat zakończyliśmy kilkadziesiąt spraw rodzinnych, w tym wieloletnich rozwodowych. Współpracujemy także z biurem detektywistycznym oraz psychologami i mediatorami, notariuszami i agencjami pośrednictwa nieruchomości, aby zapewnić Państwu wszechstronną opiekę prawną.